• Saimniecības preces
  • Santehnika un apkure
  • Elektropreces
  • Celtniecības materiāli
  • Instrumenti

Par mums

Būvmateriālu veikals PILSĒTA piedāvā plašu celtniecības materiālu klāstu, lai Jūs varētu atjaunot, uzlabot, uzbūvēt no jauna savas dzīvojamās un saimniecības telpas , vai arī  sen izsapņoto māju. Būvnieki, meistari, sava aroda speciālisti augstu vērtē mūsu apkalpošanu, profesionalitāti un ātro servisu.

Mūsu būvmateriālu veikalā PILSĒTA Jūs varat iegādāties plašu būvmateriālu, instrumentu, skrūvju, stiprinājumu, santehnikas, apkures, kanalizācijas, ventilācijas, elektroinstalācijas, krāsu, durvju, celtniecības plēvju un apdares materiālu sortimentu.

Būvmateriālu veikals PILSĒTA savas durvis atvēra 2001. gadā. Turpinot uzņēmuma attīstību, tika paplašināta un uzlabota būvmateriālu sortimenta izvietošana, un šobrīd kopējā būvmateriālu tirdzniecības platība pārsniedz 2000m². Mūsu veikala personāls tiek apmācīts visdažādākajos tematiskajos semināros un tur gūtās zināšanas labprāt nododam saviem klientiem , kā arī klientus aicinam apmeklēt šos seminārus.

     Iegādājoties pie mums būvmateriālus, nodrošinam preču piegādi ar savu specializēto transportu. 

     Veikals atrodas, Jelgavā, Rūpniecības ielā 11, klientiem ļoti ērti pieejamā vietā.

     Mēs apzinamies, ka ar esošajiem un ar katru jaunu klientu mums ir iespēja mācīties, augt un kopā veidot labāku vidi mums apkārt.